fbpx
Shopping Cart

0282 654 12 70 – 0531 684 05 54

HAYAT; DENEYİMLEYEREK ÖĞRENEBİLECEĞİMİZ KADAR UZUN DEĞİLDİR!

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bu anlayış ve görüş altında;
Kalitenin “müşteri, istek ve ihtiyaçlarına uygunluk” olduğu inancıyla, müşteri taleplerinin en uygun ve en kısa zamanda karşılanması
Kalitenin sürekli iyileştirilmesi ve kalite tanımına uygun hizmet üretimi için tüm ASEL personelinin kalite takım çalışmalarına katılımının sağlanması ve gerekli teknolojik imkânların temin edilmesi,
Eğitimli, ileri görüşlü ve katılımcı çalışanlarımızca kalitemizin sürekli kılınması ve etkinleştirilmesi,
Çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle hareket edilmesi.

HİZMET KRİTERLERİMİZ :

Eğitimci kadrosu; eğitmen sertifikasına sahip, konusunda uzman ve güçlü bir anlatım diline sahip kişilerden oluşur. Eğitimde verilen bilgilerin kalıcılığını sağlamak adına salt bilgi paylaşımından ziyade uygulamalı ve keyifli bir eğitim tekniğiyle fark yaratıyor ve eğitim teknikleri konusunda da kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Ders kitapları ASEL tarafından sağlanır.

UNUTMAMALIYIZ Kİ; ETKİLİ BİR İLKYARDIM ALMAK İÇİN KİMSENİN İKİNCİ BİR ŞANSI YOKTUR!

İlk yardım eğitimlerine daha geniş katılımlar sağlanması gerektiğinin en önemli nokta olduğunu belirtelim. Ülkemizde çok az sayıda kişi, acil müdahale gerektiren durumlarda neler yapılabileceğini biliyor. Çoğu kişi gerek sürücü belgesi eğitimlerinde gerekse diğer eğitimlerde ilk yardım öğrenmiş olmasına rağmen, ülkemizde yaşanan kaza oranı sıklıklarını göz önünde bulundurduğumuzda, bilinçli ve kuralları iyi özümsemiş kişi sayısının yetersiz kaldığını görüyoruz.
İlk yardım konusunda dikkat edilmesi gereken diğer nokta ise, ilk yardım uygulamalarının bu konuda gerekli eğitimi almış kişilerce yapılması gerektiği. Müdahale edilen hastanın durumunu iyileştirmek için bilinçsiz uygulamalardan kesinlikle kaçınmak gerekiyor. Aksi takdirde, hasta iyileşmeden çok, kötüleşme ile yüz yüze kalabiliyor. Yapılabilecek en doğru hareket, hastaya ilk yardım alanında eğitimli bir bireyin gerekli ilk müdahaleyi gerçekleştirmesi ve ardından ambulans ve sağlık personelinin gelişini beklemek.
İşte bu iki noktaya, ilk yardımın daha geniş kitleler tarafından öğrenilmesi ve ilk yardım yapan kişilerin bilinçsiz uygulamalardan kaçınması noktalarına uyulduğu takdirde ilk yardımın önemi daha iyi kavranabilecek. Bu sayede birçok kişiye doğru müdahaleler yapılıp ciddi kazaların önüne geçilebilecek. Bu yüzden herkesi ilk yardım eğitimlerine davet ediyoruz!