Kozmik Enerji Sertifikası
600.00  350.00  Sepete Ekle
İndirim!

Kozmik Enerji Sertifikası

600.00  350.00 

-42%
Güvenli Ödeme

Açıklama

Kozmik enerji nedir?
Aslında tarihte yaklaşık 400 yıl önce Hindistan ve Tibet’te kozmik enerji hakkında bilgi sahibi olunduğu, hatta kozmik kanalların Mısırlılar tarafından binlerce yıl önce bilindiği düşünülmektedir. Günümüzde ise tıp doktoru olan Dr. Vladimir Alexandrovich Petrov (1958-2007) tarafından tekrar keşif edilerek kullanıma kazandırılmıştır. Enerji kaynağını yüksek bilincinin yönlendirdiği şifa kanallarının kullanıldığı bir terapi metodudur.
Günümüze kadar 200 kadar kanal tanımlanmış ve kullanılmıştır. Her hastalığa yönelik bir veya daha fazla enerji kanalı vardır. Hedefe odaklı kanal enerjileri uyumlama (inisiye) almış kişiler tarafından uygulanır ve kısa zamanda gözle görülür sonuçlar elde edilir.
Sağlık ve hayat birbirinden ayrı olarak düşünülemez. Şifa sürecinde hastanın hayatı ve sağlığı iyi yönde etkilenir. Kozmik enerji alanları sonsuz ve tükenmezdir. Temizleme, iyileştirici ve koruyucu özelliklere sahiptir. Kendi içimizde ve ilişkilerimizde uyum, sevgi, yaratıcılık, güzellik, huzurlu bellek ve bilinç, saf düşünce ve vücut dengesine ulaşmamıza yardımcı olur.
Evrenin kurallarına dayanılarak yapılan ve en etkili enerji çalışmalarından biri olan bu terapide kişinin özündeki tüm negatif enerjiler temizlenerek, bu negatif enerjilerin vücutta yaratmış olduğu hasarlar temizlenir
Günümüzde kozmik enerji terapisinin sonuçları son derece gelişmiş tıbbi klinikler tarafından kabul edilmektedir. Kozmik enerji geleneksel tıbbın yerini tutmaz ve onu tamamlayıcı niteliktedir. Ancak kozmik enerji ile yapılan 35000 adet bilimsel vaka çalışması ile birlikte dünya sağlık örgütününün- world health organisation (WHO) onayladığı tek bioenerji terapisi yöntemidir.

Kozmik enerji kanalları vücuttaki kas-iskelet sistemi, sinir sistemi, dolaşım sistemi, üriner ve genital sistemi yanı sıra stres, depresyon, migren, mide problemleri, romatizma, artrit, osteoporoz, fıtık, tansiyon, şeker, tiroid problemleri, metabolizma düzensizlikleri, cilt problemleri……sadece üzerinde çalıştığı hastalıkların bir kısmıdır.

Etkili olduğu alanlar sınırsızdır. Ancak kozmik enerji ile çalışılırken kişi bir bütün olarak değerlendirilir. Tek bir problemli bölge veya organ üzerinde çalışılmaz. Bunun geçici bir çözüm olduğuna inanılır ve bu yüzden bütünsel şifa amaçlanır. Hastalık ne olursa olsun ancak bütünsel iyileşme (genetik, fizyolojik, duygusal, zihinsel, spirutüel ) sağlandığında kişi iyileşir.
Kozmik enerji terapisi sadece iyileşme olarak değil, sizi koruyacak ve manyetik alanınızı güçlendirecek, iyi şansı kendinize çekecek enerjiler yükleyerek kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar, pozitif ve kalıcı katkılarda bulunur. Kişilerin yaratım alanlarında bulunan ve çok kere hepimizin şansızlık diye adlandırdığınız sizi bloke eden enerjileri temizleyen kanallar ile çalışarak her alanda bolluk ve bereketi kendinize çekmenizi sağlar.
İçtiğiniz suya, kozmetik ürünlerine, takılara kişinin ihtiyacı doğrultusunda enerji aktarılarak, iyileşme sureci hislendirilir
Kişinin başvuru nedeni ne olursa olsun bütüncül yaklaşımla terapi yapılır. Bu terapi yönteminde kişinin sadece hasta olan organına ya da rahatsızlığına yönelik değil de tüm beden, zihin ve ruh birlikte ele alınarak değerlendirilir. Kozmik enerji terapisi seanslarından sonra kişi kendisini pozitif, mutlu hissetmeye başlar. Hastalıklar ve negatif enerjiler çözülmeye başlar. Hatta kişinin gelecekte karşılaşabileceği hastalıklar bile bu terapi yöntemi ile şimdiden çözülür.
Bedenin , ruhun , duyguların ve zihinin hem kendi sağlığını koruyacak hem de kendini tedavi edecek güce sahiptir
NEDEN KOZMİK ENERJİ ?
Günün yorgunluğundan, stresten kurtulup rahatlamak için.
Hormonal denge için
Detoks için
Sağlıklı hücreler için
Oluşmakta olan hastalıkların önlenmesi için
Mevcut hastalıkların hızlıca iyileşmesi için
Kuvvetli bir bağışıklık sistemi için
Öfke yönetimi için
Stres yönetimi için
Dinçleşme, yenilenme ve gençleşme için
Cinsel sorunların (iktidarsızlık, vajinusmus, kısırlık) tedavisi için
Psikolojik rehabilitasyon ve psikolojik tedaviler için
Yorgunluk, tükenmişlik, bitkinlik için

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kozmik Enerji Sertifikası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.