YDS/YÖKDİL Sınav İngilizcesi Eğitimi
4,000.00  2,000.00  Sepete Ekle
İndirim!

YDS/YÖKDİL Sınav İngilizcesi Eğitimi

4,000.00  2,000.00 

-50%

Online derslerin tümüne katılıp bitirdiğinizde, sınava tamamen hazır durumda olursunuz. Her gün, gerek Türkiye’den gerekse dünyanın diğer yerlerinden binlerce kişi bu online eğitimlere katılarak yeni şeyler öğreniyor. Hatta yeni şeylerle de sınırlı kalmayıp, gittikleri İngilizce kurslarında anlamadıkları pek çok konuyu bu online derslerde anlıyorlar. Sebebi ise İngilizcenin ezberci bir şekilde değil, kuralları ve mantığı aktarılarak öğretiliyor olması.

Güvenli Ödeme

Açıklama

İngilizce YDS/YÖKDİL gibi akademik sınavlara eksiksiz ve etkili bir şekilde çalışarak yüksek puanlar almak ister misiniz? Hem de en ekonomik şekilde! Yüksek başarı kursumuz ile bu amacınıza her zamankinden bir adım daha yakınsınız! Eğitmen destekli online kursumuz ile; dersler, kelime, gramer, test teknikleri, soru çözümleri gibi sınava hazırlanmak ve daha da önemlisi başarılı olmak adına sizler için her şey hazır ve hiç beklemeden yabancı dil sınavlarına çalışmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz!Özellikle YDS genel-geçer bir sınav olup, eğitim hedeflerinizden kariyer hedeflerinize ve hatta şuan kazandığınız paralara dahi direkt etki edecek bir sınav ve belgedir. İngilizce bilginizi ‘resmi olarak kanıtlayacak’ bu sınava mutlaka girmeli ve belgenizi almalısınız.Genel İngilizce kursuma gösterilen yoğun ilgi ve artan talepler neticesinde diğer uzmanlık alanım olan YDS/YÖKDİL/YDT , kısaca birbirine çok benzeyen ‘akademik yabancı dil sınavlarına’ doğru şekilde çalışıp başarılı sonuçlar almanız için bu kursu hazırladım. Kursumuz YDS ağırlıklı olup, diğer sınavlar YDS’ye çok benzediği için aynı şekilde onlara da hazırlanabilirsiniz.Bu kurs ile ilk olarak ”doğru ve planlı” bir şekilde sınav özelinde çalışmayı öğreneceksiniz. Hazırlanan ve telefon/pc/tablet gibi her ortamdan ulaşılabilen derslerimiz ile dil bilgisi konularında uzmanlaşacak, kelime bilginizi üst düzeylere çıkaracak, ihtiyacınız olan bütün kaynaklara (kelime, deneme, soru, test vb.) ulaşabilecek ve farklı yaklaşımlar gerektiren farklı soru tiplerini göreceksiniz.

Kursun temel yapısı şu şekildedir:

1. Giriş Bölümü: Ön Hazırlık + Planlama

Bu bölümde YDS vb. sınavlara dair genel ve özel bilgiler bulacaksınız. Daha sonra ile ”size ve seviyenize uygun” plan-program yapmayı öğreneceksiniz.

2. YDS Grammar Bölümü:

Bildiğiniz gibi; YDS ve türevi sınavlar gramer bilginizi ”en ince detaylarına ve uç noktalarına kadar” hem doğrudan hem de dolayı ölçen bir sınavdır. Sağlam bir gramer bilgisi olmayan bireylerin bu sınavdan yüksek not alması sadece hayaldir! O yüzden bu konuya çok önem verdik ve ihtiyaç duyacağınız bütün gramer konularını YDS odaklı anlatım; püf noktalar ve ipuçları eşliğinde sizlere sunduk.Ayrıca her gramer konuları grubu sonunda soru çözme bölümleri bulunmaktadır. Bu sayede sorulara nasıl yaklaşmanız gerektiğini de uzmanın gözünden görebileceksiniz.

3. Vocabulary (Kelime) Özel Bölümü:

YDS/YÖKDİL gibi sınavlar için bilinen kelime sayısının ne kadar önemli olduğunu sanırım anlatmama gerek yoktur; fakat sayıdan daha önemli olanı kelimeleri ”doğru ve kalıcı” bir şekilde öğrenmektir. Ayrıca sadece akademik kelime bilginizi değil ‘genel kelime bilginizi’ de geliştirmek durumundasınız. Kelime özel bölümünde; kelime öğreneceğiniz kaynaklara ulaşacak ve bu kaynakları kullanarak kelimeleri ‘en doğru şekilde’ nasıl öğreneceğinizi öğreneceksiniz.

4. Reading (Okuma) Özel Bölümü:

YDS’deki 80 sorunun 20 tanesi ‘reading’ sorusudur. Bu tek başına dahi okuma çalışmasını önemli hale getirir fakat atlanılan çok önemli bir nokta var: YDS gibi % 80’i ”Okuduğunu Anlama” şeklindedir. Bu da bu konuyu ‘özel’ bir hale getirir. Bu bölümde bir yandan sınava çalışırken bir yandan özel ve ekstra olarak reading çalışmayı öğreneceksiniz.

5. Soru Tipleri – Test Teknikleri Bölümü

Kursumuzun ana omurgasını oluşturur. Bildiğiniz gibi, YDS vb. sınavlarda farklı soru tipleri vardır; kelime, reading, cloze test, çeviri, cümle tamamlama, diyalog vb. Hiç düşündünüz mü; neden bu kadar farklı soru tipi vardır? = Farklı yaklaşım ve becerilerle bu soruları çözmeniz için! İşte biz bu yaklaşımlara ”test teknikleri” diyoruz.

Test teknikleri sayesinde:

* Her soru tipine özel olarak yaklaşmayı ve çözmeyi öğreneceksiniz.

* Cevaplara ”hızlı-etkili ve doğru” şekilde ulaşmayı öğreneceksiniz.

* Testlerdeki ipuçlarını anında yakalayabileceksiniz.

* Test çözme hızınızda kayda değer bir artış olacak.

* Soruyu tam olarak anlamadan dahi (ki olabilir) doğru cevaba ulaşmayı öğreneceksiniz.

Kurs Bitiminde;

İstediğiniz, hedeflediğiniz puana ulaşarak, hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“YDS/YÖKDİL Sınav İngilizcesi Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.